O nas

YOLO. Tak nazywamy naszą pełnię szczęścia z tego, co tworzymy. Jeszcze kilka lat temu nie wiedzieliśmy, że życie napisze tak ekscytujący scenariusz i wyniesie nas nad wodę. Początkowa zajawka i frajda, przekształciła się w treningi, zawody, pierwsze sukcesy, aż w końcu przyczyniła się do tego największego: YOLO Flyboard.

Od 2016 roku wywołujemy uśmiechy na twarzach setek osób, które  marzyły o lataniu lub szukały sposobu na oderwanie się od codziennych atrakcji. YOLO Flyboard wita Cię w świecie nadwodnej rozrywki, której królową jest deska flyboardowa. Śmiało, wciągaj piankę i poleć z nami!

____

REZERWUJ LOT 🌊🌊🌊
➡️ kliknij tutaj

YOLO Flyboard baza Mrągowo

 

 

Jako YOLO Flyboard, z radością i dumą współtworzymy świat hydro-odrzutowy ze wspaniałymi ludźmi:

 Zwany w mediach społecznościowych jako Latające Papcie. To właśnie z załogą Fly-board.pl swoje pierwsze kroki w świecie flyboarda stawiał Michał. Początkowa zajawka przerodziła się w długofalową współpracę, a co najważniejsze: przyjaźń. Wspólnie z założycielem Kajetanem Sikorskim, Michał i Mateusz rozwijają flyboardową rozrywkę nad polską wodą. Loty w Mrągowie możesz rezerwować właśnie za pomocą fly-board.pl
Niemiecki producent asortymentu do latania oraz główny sponsor naszej ekipy. Korzystając z naszej pomocy i doświadczenia, stworzył najbardziej zaawansowaną deskę posiadającą 3 osie obrotu. Dzięki temu, latanie dla nowych osób staję się jeszcze łatwiejsze do opanowania, niż wcześniej. Poza stosunkami biznesowymi, utrzymujemy bliską relację, co przenosi współpracę na całkiem inny level.
JetLife to kolejna zaprzyjaźniona firma z siedzibą w Darłowie, której zawdzięczamy wiele i wiemy, że zawsze można na nią liczyć. Otaczając się takimi partnerami, rozwój biznesu, który jest pasją, daje jeszcze więcej radości. Firma ta dostarcza na wybrzeżu zachodniopomorskim mnóstwa rozrywki i wodnego szaleństwa m.in. flyboard, skutery wodne, holowanie poduchy, wakeboard, itp.

 

YOLO Flyboard tworzy również od 2017 roku Stowarzyszenie Hydro Sport Mazury.
Wszystko po to, by promować wodną rozrywkę i wszczepiać w Was miłość do adrenaliny. Mamy przecież tyle możliwości!

YOLO Flyboard hyrdo sport